19 maja 2024

Agencja copywriterska i copywriting dla Twojej strony

2 min read
Agencja marketingowa

Strona internetowa to nowoczesna wizytówka firmy. Pisane tam artykuły powinny więc odznaczać się wyjątkową atrakcją, by zwiększyć sprzedaż na Twojej stronie internetowej.

Czym jest i jakie usługi świadczy agencja copywriterska

Copywriting jest swego rodzajem jednym z usług oferowanych przez agencje marketingowe, ale może również być prowadzony przez osobne agencje zwane agencjami copywriterskimi. Zajmują się pisaniem opisów produktów i kategorii znajdują się na stronie każdego sklepu internetowego. Nie mogą składać się z ogólnych lub zawiłych informacji, których użytkownik nie zrozumie. Cała konstrukcja tekstu powinna być “przyjazna” dla internautów. Treści zamówione od agencji copywritingu są unikatowe, pisane przez prawdziwych “wielbicieli pióra”, dzięki czemu zwiększają liczbę klientów, budzą zaufanie oraz poprawiają pozycję sklepu w wyszukiwarce Google.

Cennik agencji marketingowych zajmujących się SEO copywritingiem

To, ile kosztują usługi agencji marketingowej, zależy od trudności tematu, jego rozbudowania oraz ilości zamówionych treści. Spójrz na cennik danej agencji i dostosuj swój wybór do kosztów, które jesteś w stanie pokryć. Zwykle koszt pisania jednego opisu produktu to do 150 zł. W ciągu miesiąca możesz więc zapłacić (jako całościowe zamówienie) od 1000 zł do 3000 zł.

SEO copywriting

“Ach, sam napiszę te opisy produktów!” – Polak-cebulak na stronie internetowej

Wybierając profesjonalnych copywriterów masz pewność, że pozycja Twojej witryny wskoczy na wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu wzrośnie jej popularność i sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów czy usług. Skuteczny i angażujący tekst jest gwarancją sukcesu dla wszystkich sklepów i stron nastawionych na wysoką sprzedaż swoich produktów. Jest mała szansa, że dorównujesz umiejętnością w pisarstwie profesjonalnym copywriterom, ale jeśli nie jesteś gotów na wydanie pewnej kwoty za pisanie tekstów – możesz liczyć również na odciągnięcie pewnej kwoty od sprzedaży. Bo kto chce kupić szampon, którego opis odstrasza choćby od przeczytania etykietki?

Pamiętaj , że w agencji copywriterskiej nad Twoim zleceniem pracuje nie tylko copywriter, ale również redaktor weryfikujący jakość tekstu. To jak, jesteś gotowy by poprawić te napisane przez Ciebie (ekhem) “teksty”?

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone | Newsphere by AF themes.