21 lipca 2024

Mobilny serwis aut ciężarowych – Czy warto taki otworzyć? 

2 min read
mobilny serwis aut ciężarowych gniezno

Bez firm transportowych mielibyśmy puste półki w sklepach, aptekach i tak dalej. Nawet sobie nie wyobrażamy, jaka bieda by była w magazynach, bez dobrze prosperujących firm transportowych.  Ale zdarza się, że ciężarówki się psują. Co mają wtedy zrobić kierowcy? Co, gdy w szczerym polu ciężarówka nagle zgaśnie? Wtedy z pomocą przychodzi mobilny serwis aut ciężarowych Gniezno. Ale takich serwisów jest nadal mało. Czy warto założyć własny?

Jak działa mobilny serwis aut ciężarowych Gniezno? 

Wyobraź sobie sytuację, w której kierowca ciężarówki nagle ma problem, żeby ją odpalić lub wyświetla mu się nieznana kontrolka. Z Internetu dowiaduje się, że nie może kontynuować jazdy.  Jest daleko od bazy, w drugiej części Polski, na jakiejś polnej drodze. A może, co gorsza, jest za granicą. Co w takiej sytuacji ma zrobić? Czy jest zdany na drogą lawetę? Na szczęście nie! Mobilny serwis aut ciężarowych Gniezno przyjedzie bez względu na to, gdzie zepsuje się ciężarówka. Zespół będzie wyposażony w potrzebny sprzęt, a jeśli naprawy nie będzie się dało wykonać w terenie zrobi to w najbliższej stacji naprawczej, z którą ma podpisana umowę. Zobaczmy, na podstawowy zakres usług takich serwisów:

  • diagnostyka komputerowa – ułatwia w szybki sposób zlokalizowanie usterki oraz jej naprawę;
  • wymiana sprzęgła,
  • wymiana wtrysków,
  • naprawy Adblue,
  • wymiana klocków hamulcowych,
  • wymiana rozruszników.

największą zaletą mobilnego serwisu aut ciężarowych jest to, że możesz liczyć na fachową i szybką pomoc, bez względu na to gdzie się znajdujesz. Obsługa autostrady, to nic specjalnego. Są także firmy, które nie ograniczają się jedynie do granic naszego państwa. Oferują pomoc na terenie całej unii Europejskiej.

mobilny serwis aut ciężarowych Piła

Dlaczego opłaca się otworzyć taki serwis?

Choć mobilny serwis aut ciężarowych Piła najczęściej dobrze zarabia, to trzeba się liczyć z wezwaniami o każdej porze dnia i nocy, a także roku. Święta, nie święta, weekend – musisz być pod telefonem, gotowy na wyjazd. Podobnie twoi pracownicy. Poza tym, musisz posiadać specjalistyczny sprzęt i oczywiście kwalifikacje. Naprawa ciężarówki i to w terenie nie jest łatwa. Ale zarobki zachęcają.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone | Newsphere by AF themes.